Najlepszy poradnik weselny w internecie


Jak profesjonalnie i tanio przygotować wesele, które zachwyci Waszych gości.Kopalnia praktycznej wiedzy. Poradnik, z którym można wyjść na weselne zakupy. Wierny sufler w czasie weselnych przygotowań.

Ten poradnik to prawdziwy worek pomysłów zebranych na 189 stronach.

Od autora:

Moje wesele odbyło się 01.09.2007 roku. Przygotowałam je samodzielnie.

Po weselu otrzymaliśmy wiele pozytywnych uwag pod kątem dobrej organizacji i niezapomnianej imprezy.

Ciocia mojego męża powiedziała: "Wasze wesele będzie niezapomnianym wspomnieniem nie tylko dla was, ale także dla waszych gości"

Ci co wyszli wcześniej nie mogli się doczekać naszego weselnego filmu, żeby zobaczyć co ciekawego działo się po ich wyjściu. Osoby z obsługi były zachwycone naszym przygotowaniem. W czasie wesela i po nim moi przyjaciele mówili, że powinnam zająć się profesjonalną organizacją wesel.

Ja zaczęłam moje poszukiwania, pomysły spisywać. Przez całe przygotowania weselne towarzyszył mi segregator, gdzie zamieszczałam moje wykorzystane jak i nie wykorzystane pomysły. Sama robiłam zabawne zawieszki, etykiety, książeczki dla gości. Przy ich wycinaniu, zszywaniu towarzyszył mi mój przyszły mąż.

Z moich zapisków, różnych wycinków, karteczek powstał dosyć duży zbiór informacji. Informacje te zawarłam w formie e-booka.  Zredagowałam je tak, aby osoba przygotowująca wesele mogła przy pomocy gotowych list kompletować potrzebne rzeczy, sprawdzać czy wszystko zostało już zorganizowane.

Zamieściłam w e-booku kalkulator jaki sama używałam przy własnym weselu. Liczył on ile gości możemy się spodziewać, jakie będą nasze wydatki, a w późniejszym czasie ile jeszcze pozostało nam do zapłaty.

Mój e-book - "Udane wesele"pojawił się w sprzedaży 05.11.2007 roku.

Po tym jak wysłałam znajomym link do mojego dzieła zareagowali bardzo pozytywnie:

"Wspaniały pomysł aby to opisać"

"Naprawdę bardzo ciekawy pomysł"

"Super"

"Wesele było zrobione z takim rozmachem, więc warto aby kupić taką książkę"

Jeżeli szukasz opracowania, podpowiedzi, przewodnika w przygotowaniach weselnych ten e-book jest przeznaczony właśnie dla ciebie.

Jolanta Valentin

Opinie czytelników:

Moim skromnym zdaniem stwierdzam że książka jest bardzo pomocna:)Jako konsultantka ślubna zaczerpnęłam wiele dobrych i przydatnych rad w moim zawodzie z tej książki. Polecam ją w 100% dla przyszłych nowożeńców.

Agnieszka Filip-Popardowska
Konsultantka ślubna

Bardzo pomocna lektura. Przyda mi sie dopiero za jakis czas ale uwazam ze watro bylo ja zakupic

Justyna Nowak

Zamów "Udane wesele"

"Udane wesele" teraz sprzedają Złote Myśli.pl

Darmowy fragment do pobrania oferuje: Weselny BoutiquePodobają Cię się artykuły? Wpisz się do ślubnego biuletynu:
Zgadzam się z Polityką Prywatności

About organizacja wesel

Artykuły o tematyce ślub i wesele, informacje pomocne w przygotowaniu uroczystości ślubnej, informacje o targach ślubnych.

Dodaj komentarz

Dodaj Twój komentarz

Musisz być zalogowany by skomentować tego posta.