Niezbędnik Panny Młodej

female-865110_640

Ślub wszystkim przyszłym pannom młodym kojarzy się wyłącznie z piękną białą suknią na kobiecie, która ku wybrankowi  leci na skrzydłach miłości. Jednak zanim do tego momentu dojdziemy czeka nas masa załatwiania i papierków. Łatwo się w tym wszystkim pogubić, dlatego rynek oferuje zaaferowanym narzeczonym antidotum na problemy z pamięcią – dzienniki organizacji ślubu.

Co to takiego?

Wydawać by się mogło, że to kolejny przedślubny zbędny wydatek. Nic bardziej mylnego! Oczywiście możesz wziąć byle jaki zeszyt  czy kalendarz i zapisywać wszystkie zadania, które musisz wykonać. Wyspecjalizowany organizer poprowadzi cię jednak za rączkę w stronę ślubu. Dzięki niemu o niczym nie zapomnisz i stojąc na progu kościoła nie stukniesz się w głowę, mówiąc „kompletnie nie przyszło mi to do głowy!”.

Rozpoczniesz przygotowania na długo przed weselem, a kalendarz będzie przy Tobie cały czas, przypominając o kwiatach, orkiestrze, podziale obowiązków, naukach przedmałżeńskich i sukience na poprawiny. Dzięki niemu rozpiszesz wszystko czytelnie i zaplanujesz co do minuty, dzięki czemu unikniesz niepotrzebnych stresów.

Jeśli czytałaś kiedykolwiek Harrego Pottera to na pewno kojarzysz myślodsiewnię Dumbledora. Teraz możesz mieć własną! Wyrzucisz z myśli wszystkie zmartwienia, przełożysz do notatnika i skupisz się na przedślubnym dreszczyku emocji.

Wspomnienia na zawsze

Okres przedślubny mimo całego zamętu przygotowań ma w sobie jakąś magię. Dzięki skrupulatnemu zapisywaniu wszystkich wydarzeń tego czasu zachowasz je na zawsze! Nic nie umknie z pamięci, a notatnik zostanie świetną pamiątką z narzeczeństwa. Już zawsze będziesz wracać pamięcią do radości, która towarzyszyła w zapisywaniu poszczególnych stron kalendarza.

 

 Podobają Cię się artykuły? Wpisz się do ślubnego biuletynu:
Zgadzam się z Polityką Prywatności

Dodaj komentarz

Dodaj Twój komentarz

Musisz być zalogowany by skomentować tego posta.