Polityka Prywatności

Wpisując się na listę subskrybentów Biuletynu Ślubnego i Katalogu Firm Ślubnych zgadzasz się na poniższą politykę prywatności

Jeżeli nie zgadzasz się z polityką prywatności Organizacji Wesel nie wpisuj się do listy subskrybentów.

Dane subskrybentów:

1. Przy wpisie jesteś proszony o podanie imienia (nicku) i adresu e-mail. Są to dane konieczne do prawidłowego funkcjonowania Biuletynu. Dzięki e-mailowi będziesz otrzymywać newslettera na swoją skrzynkę pocztową. Imię umożliwia zwracanie się do prenumeratorów po imieniu.
2. Podane dane są wykorzystywane tylko i wyłącznie w celu działania Biuletynu Ślubnego i Katalogu Firm Ślubnych.
3. Dane nie są odsprzedawane, ani przekazywane innym instytucjom
4. W każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej Organizacji Wesel stosując się do instrukcji zawartej na końcu każdej wiadomości e-mail.

Treść wiadomości:
1. Prenumerując Biuletyn Ślubny będziesz otrzymywać e-maile zawierające informacje dotyczące organizacji uroczystości weselnej.
2. Prenumerując Katalog Firm Ślubnych otrzymasz informacje dotyczące umieszczenia wpisu na stronie, promocji, pozycjonowania Twojej strony w internecie.
3. E-maile wysyłane do prenumeratorów mogą zawierać treści komercyjne.

Użytkownicy serwisu:

1. Umieszczając wpisy i komentarze użytkownicy potwierdzają, że są w posiadaniu praw autorskich do zamieszczanych przez siebie treści (obrazów, artykułów, itp.)
2. Umieszczając treści użytkownicy powinni przestrzegać polskiego prawa oraz nie stosować spamu. Treści o takim charakterze, a szczególnie łamiące prawo będą usuwane bez informowania o tym użytkowników.

Wyłączenie odpowiedzialności:

1. Serwis Organizacja Wesel nie ponosi odpowiedzialności za treści opisywanych publikacji elektronicznych, jak również za ewentualne szkody powstałe w wyniku zastosowania się do porad w nich zawartych.
2. Serwis Organizacja Wesel nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
3. Na stronie mogą znajdować się linki do produktów firm/osób innych niż Organizacja Wesel, za których sprzedaż i obsługę klientów odpowiadają sprzedający a nie serwer Organizacji Wesel.
4. Kupując użytkownik powinien być ostrożny korzystając z porad zawartych w elektronicznych publikacjach, odpowiadając na reklamę, bądź wysyłając pieniądze.

Postanowienia końcowe:
1. Administrator serwisu Organizacja Wesel zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w polityce prywatności.
2. Administrator zobowiązuje się do informowania subskrybentów o zaistniałych zmianach.