Ślubny manicure

wedding-322034_640Każda panna młoda w dniu ślubu chce wyglądać perfekcyjnie. Poza wyborem odpowiedniej sukni, butów czy dodatków istotne są również kwestie kosmetyczne – makijaż i paznokcie. Szczególnie ważne są te ostatnie – przecież głównym atrybutem zawartego małżeństwa są obrączki! Fotograf na pewno uwieczni ten moment na zbliżonym zdjęciu. A Ty nie możesz wtedy wstydzić się swoich paznokci, zatem zadbaj o ich estetyczny wygląd.

Paznokcie naturalne

Klasyczny manicure to doskonała propozycja dla tych, którzy cenią sobie naturalność. Jeżeli nigdy nie miałaś robionych paznokci żelowych czy innych tego rodzaju, jest to dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Nie będziesz czuła się jakbyś miała coś przyczepione do dłoni – zatem pozostawisz sobie pełną swobodę ruchu. Paznokcie możesz pomalować sobie sama lub też wybrać się do kosmetyczki, która zadba o piękny wygląd. Na naturalnych paznokciach również można zdziałać cuda!

Paznokcie żelowe

Ta opcja wiąże się z nieco większymi nakładami finansowymi, gdyż paznokci żelowych nie zrobisz sobie sama. Warto wybrać się do dobrej kosmetyczki, najlepiej sprawdzonej lub polecanej. Wtedy gwarantowany jest świetny efekt końcowy. Tak jak w przypadku „zwykłego” malowania – nie wybieraj się na wizytę zbyt wcześnie, gdyż na paznokciach wykonanych żelem szczególnie widoczne są nieestetyczne odrosty. Należy również pamiętać, że ta metoda może spowodować zniszczenie płytki paznokcia w przyszłości.

Kolorystyka

W tej kwestii obowiązuje zupełna dowolność, jednak pod pewnymi warunkami. Manicure należy dopasować do reszty stroju. Gdy suknia jest bogata, a dodatki kolorowe – warto postawić na paznokcie w odcieniu dodatków, dodać wzorki czy zaszaleć z ombre. Jeśli jednak stawiasz na niewinność, minimalizm, zdecyduj się na stonowany manicure. Z mody nigdy nie wychodzi klasyka, zatem świetnie będzie prezentować się na przykład francuski manicure lub jasne kolory z delikatnymi wzorami. Na cokolwiek się zdecydujesz, pamiętaj, że przede wszystkim to Ty masz czuć się komfortowo.Podobają Cię się artykuły? Wpisz się do ślubnego biuletynu:
Zgadzam się z Polityką Prywatności

Dodaj komentarz

Dodaj Twój komentarz

Musisz być zalogowany by skomentować tego posta.