Zdjecia ze ślubu


Wracając pamięcią wstecz Basia pamietała ze swojego ślubu miesiące przygotowań, mase telefonów w różne miejca, załatwianie wielu spraw. Pamięta, miny koleżanek, kiedy zobaczyły ją w pięknej, białej sukience i to jak się denerwowała w kościele przy nakładaniu obrączki mężowi.

Jednak z biegiem lat wspomnienia ze ślubu wyblakły. Basia z trudem mogła przypomnieć sobie szczegóły uroczystości. Zdjęcia ze ślubu z rodziną i standardowymi momentami - nakładanie obrączki i pierwszy małżeński pocałunek nie oddają w pełni uroku tamtej chwili. Patrząc na sztampowe zdjęcia weselne Basia przymyka oczy i zastanawia się, co zrobiłaby inaczej, gdyby jeszcze raz przygotowywała się do uroczystości ślubnej.

Tym, co Basia chce przekazać narzeczonym, którzy przygotowują się do ślubu i wesela jest wybór właściwego fotografa. Nie chodzi tutaj o znalezienie osoby, która zrobi kilka portretów rodzinnych i uwieczni najważniejsze momenty ze ślubu. Fotograf powinien uchwycić urok chwili, charakter uroczystości, osobowość pary i szczegóły uroczystości. Tak, by zdjęcia slubne stały się wartościową pamiątką na długie lata.

Zakochani nie zdają sobie sprawy z tego, jak bardzo wspomnienia są ulotne. Spedzają tak wiele czasul na przygotowaniach ceremonii, a  z drugiej strony starają się uciąć wszystkie „zbędne” koszty. Pary zastanawiając się nad wyborem fotografa, czy wideofilmowanie nie zawsze zwracają uwagę na slubne portfolio usługodawcy, a o wiele częściej na to ile będzie ich ta usługa kosztować.

Więcej praktycznych wskazówek w

Jak profesjonalnie i tanio przygotować wesele, które zachwyci Waszych gości. Kopalnia praktycznej wiedzy. Poradnik, z którym można wyjść na weselne zakupy. Wierny sufler w czasie weselnych przygotowań.

Zobacz recenzję

Zobacz zawartość

Tymczasem bukiet szybko zwiędnie, sukienka zostanie odwieszona, makijaż zmyty, a po cudownych chwilach zostaną jedynie ulotne wspomnienie i zdjęcia weselne. Jeśli zrobił je właściwy fotograf to na zdjęciach pozostanie uwieczniony czar tamtych pięknych chwil, oddany zostanie jedyny i unikatowy charakter uroczystości. Dzieki dobrze zrobionym zdjęciom wspomnienia pozostaną ciągle żywe.

Fotograf, który będzie w stanie uchwycić najpiekniejsze momenty powinien poznać młodą parę. Kiedy para ma do niego zaufanie bedzie czuć się komfortowo podczas sesji, a fotograf będzie wiedział, które elementy uroczystości są dla młodych najważniejsze.

Powodzenia

Jolanta

 

 Podobają Cię się artykuły? Wpisz się do ślubnego biuletynu:
Zgadzam się z Polityką Prywatności

About organizacja wesel

Artykuły o tematyce ślub i wesele, informacje pomocne w przygotowaniu uroczystości ślubnej, informacje o targach ślubnych.

Dodaj komentarz

Dodaj Twój komentarz

Musisz być zalogowany by skomentować tego posta.